Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 

Konzoly / Držiaky / Statívy

ÚvodÚvod

Konzola na inštaláciu anténnych systémov

Konzola umožňuje pevné prichytenie anténnych systémov a satelitných parabol na rôzne povrchy a konštrukcie. Konzoly sa vyrábajú prevažne zo zváraných oceľových profilov, následne povrchovo upravených žiarovým zinkovaním.

Konzoly na stenu

Konzoly na stenu

40 produktov
Konzoly na stožiar

Konzoly na stožiar

14 produktov
Statívy

Statívy

11 produktov
Stožiare

Stožiare

11 produktov
Žraloky a strmene

Žraloky a strmene

39 produktov
Na komín

Na komín

2 produkty
Zobrazené produkty 1 - 16 z celkových 57
Zobraziť stranu: 1 2 3 4 »
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 3 4 »

Konzola 

Najviac využívané konzoly

Najčastejšie sa používajú konzoly na upevnenie k zvislým stenám s platňovou podstavou alebo trojnožkou. Uchytávajú sa do vyvŕtaných dier pomocou plastových hmoždín, oceľových kotiev alebo chemickej malty. Niektoré prevedenia sú určené na okná, balkóny, prípadne konštrukcie komínov.

Taktiež obľúbené sú konzoly, ktoré sa uchytia na iné konštrukcie, napr. balkónové zábradlia, anténne stožiare, prípadne na iné už existujúce konzoly za účelom rozšírenia anténneho systému. Takáto konzola je uchytená pomocou špeciálnych uholníkov alebo ohnutej závitovej tyče.

 

Na upevnenie sústavy terestriálnych antén sa používajú výložné ramená a polramená s menším priemerom rúrky. K stožiarom alebo konzolám sa uchytávajú pomocou takzvaných zámkovpolzámkov.

Konzola

Na inštaláciu väčších anténnych systémov a satelitných parabolických antén veľkého priemeru sa môže použiť konzola, alebo samostatne stojace stožiare alebo statívy, upevniteľné na vodorovné povrchy. Na upevnenie antén na sedlovú strechu je určený medzitrámový držiak s variabilnou šírkou rozpätia, ktorý sa uchytí do konštrukcie strešného krovu.

     Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Qamo

Copyright 2012 - 2020 © qamo.eu
Vytvárame internetové obchody - All4shop.sk Vytvárame internetové obchody