Nákupný košík je prázdny.

0 položiek
Spolu:
0,00 €
Vstúpiť
0 položiek (0,00 €)
 
 

O nás

ÚvodO nás

 Tím QAMO

Náš tím bol pôvodne zložený z expertov na dodávky elektroinštalácií, meracích a regulačných systémov v jadrových elektrárňach, ktoré dodávame od roku 2000. Postupne sme rozšírili naše pôsobenie o anténnu a satelitnú techniku, PC a spotrebnú elektroniku, športové vybavenie a auto vybavenie / autodoplnky. Tieto výrobky pre koncových zákazníkov dodávame zásielkovo prostredníctvom niekoľkých e-shopov, ktoré v súčasnosti  konsolidujeme pod jednotnú značku QAMO. Našimi dodávateľmi sú samotní výrobcovia ako aj skúsení distribútori, s ktorými máme kvalitné dlhodobé vzťahy.

 

 Misia QAMO

Trvale zabezpečovať koncovým zákazníkom kvalitné produkty ktoré požadujú, za veľmi konkurencieschopné ceny. Náš cieľový zákazník je obyvateľ Európskej Únie, radi však obslúžime aj medzinárodných zákazníkov.

 

 Vízia QAMO

Našou víziou je udržiavať stabilný a neustále sa rozrastajúci nadnárodný okruh spokojných a loajálnych zákazníkov, založený na zákazníckej spokojnosti, profesionalite, férových vťahoch a dôvere. Postupným začlenením a propagáciou vhodných inovatívnych technológií a produktov chceme prispievať k trvalo udržateľnému rastu a zlepšujúcej sa kvalite života nás a našich nasledovníkov.

 

 Ciele QAMO

Profilovať a flexibilne prispôsobovať ponuku vyhovujúcu Vaším potrebám.

Priniesť Vám pridanú hodnotu v podobe profesionálneho poradenstva a kvalitného popredajného zákazníckeho servisu.

Stať sa Vaším dlhodobým preferovaným dodávateľom. 

     Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Qamo

Copyright 2012 - 2021 © qamo.eu
Vytvárame internetové obchody - All4shop.sk Vytvárame internetové obchody